سفارش پروژه رایگان در کافه پروژه

در سایت کافه پروژه شما می توانید بدون اینکه هزینه ای پرداخت کنید بصورت رایگان پروژه های خود را ثبت نمایید و منتظر دریافت پیشنهادات مجریان متخصص در حوزه پروژه تعریف شده باشید.

کافه پروژه با توجه با ماهیت فریلنسری خود این امکان را به شما می دهد که پروژه خود را برای مجریان سایت جذابتر کنید.مثلا میتوانید پروژه خود را با برچسب پروژه فوری منتشر کنید که با برچسب فوری مجری ها مطلع می شوند که زمان شما کم است، پس سریع تر پیشنهاد ثبت می کنند همچنین حداکثر ۳ روز در فهرست درخواست های باز باقی می ماند. ضمنا یک برچسب فوری بر روی این درخواست درج می‌شود

گزینه دیگر کافه پروژه برای پروژه های شما ویژه کردن پروژه است .با انتخاب این گزینه درخواست شما به صورت ویژه تر و شاخص تر در فهرست درخواست ها دیده می شود و نظر مجریان بیش از پیش معطوف درخواست شما خواهد شد.

انتخاب دیگر شما در زمان ایجاد پروژه گزینه کافه پلاس است .اگر یک پروژه بزرگ دارید و می خواهید کار خود را به یک تیم حرفه ای بسپارید کافه پروژه این گزینه را به شما پیشنهاد می دهد.زیرا فقط مجریانی می بینند که سایت تعیین کرده باشد.این پروژه ها را خود سایت برعهده گرفته و انجام می دهد.

گزینه دیگر در ایجاد پروژه گزینه استخدام مجری می باشد.در این نوع پروژه شما و مجری مجاز به ارسال اطلاعات تماس هستید.و میتوانید خارج از سایت با مجری خود در ارتباط باشید.

و مورد بعدی مخفی کردن پروژه از دید گوگل می باشد.در این نوع پروژه فقط کاربران سایت میتوانند پروژه شما را ببینند و در سرچ گوگل قابل ردیابی و پیداشدن نیست.

در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهام به پشتیانی سایت مراجعه نمایید تا کمکتان کنیم.

ایمیل

[email protected]

شماره تماس

021-55414864

آدرس

تهران ، تهرانسر ، بلوار یاس ، مسکن ویژه ، یاس 6 ، یاس 3 ، بلوک ad3  ، واحد 2

پیام های خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید