درباره ما

ماموریت
و چشم انداز کافه پروژه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد .

  • مطمئن
  • سریع
  • ایمن
  • پاسخگو

کافه پروژه خانه هر کسی است که تخصصی دارد

کافه پروزه از نظر تعداد کاربران و پروژه ها بزرگترین بازار آزاد و تأمین منابع انسانی ایران است. ما بیش از ده هزار کارفرما و مجری از سراسر سرزمین عزیزمام ایران  را به هم متصل می کنیم. از طریق پلتفرم  ما ، کارفرمایان می توانند مجریانی را استخدام کنند که در زمینه هایی مانند توسعه نرم افزار ، تولید محتوا ، ورود اطلاعاتو طراحی از طریق مهندسی ، علوم انسانی ، حسابداری و … کار کنند.

10000+کاربر حرفه ای
3500+پروژه موفق
2500+کارفرما
10+پشتیبان تمام وقت

تیم کافه پروژه

با تیم و متخصص حرفه ای ما برای بهترین نتیجه در ارتباط باشید

مهندس امین پاشا

متخصص برنامه نویسی

رضا علوی

مدیر پروژه

الکساندر وود

ایجنت بیمه

جان فامیلی

ایجنت بیمه

نیاز به راهنمایی دارید ؟

 با ما تماس بگیرید ، تیم پشتیبانی ما بهترین پیشنهاد هارا برای شما خواهند داشت.

۰۲۱-۱۲۳۴۵۶۷۸۹

کاربران درباره ما چه می گویند؟

ما بیش از ۴۲۰۰۰ کاربر فعال داریم و به آنها افتخار می کنیم.

مارک براون
بازرگان
ما حدود ۵ سال است که با پروژه کار می کنیم و حتی نمی خواهیم تغییراتی را نیز در نظر بگیریم. آنها بسیار پاسخگو هستند و همکاری با آنها همیشه لذت بخش است.
آماندا پترسون
مدیر یک شرکت
کافه حدود ۷ سال است که بسیار مراقب خانواده من بوده است. آنها تمام نیازهای من برای اتومبیل های من و بیمه خانه را برآورده کرده اند. من سالها با آنها ادامه خواهم داد.
جیمز اندرسون
هنرمند
من وسایل نقلیه و خانه های خود را با کافه بیمه کرده ام. دانش محصولات آنها درجه یک است و من احساس راحتی می کنم می دانم بهترین ارزش و پوشش ممکن را کسب می کنم.
جنیفر دو
خانه دار
ما حدود ۶ سال است که با این تیم کار می کنیم و حتی نمی خواهیم تغییراتی را نیز در نظر بگیریم. آنها بسیار پاسخگو هستند و همکاری با آنها همیشه لذت بخش است.

همکاران ما

با اعضای معتمد و شرکای قدرتمند ما آشنا شوید

ایمیل

[email protected]

شماره تماس

۰۲۱۱۲۳۴۵۶۷۸۹

آدرس

تهران، خیابان آزادی

پیام های خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید