سرویس کافه پلاس چیست ؟

سایت کافه پروژه در یک طرح اقدام به برنامه ریزی برای انجام پروژه های کارفرمایان خاص نموده است.در این طرح کافه پروژه خود مجریانی را برای پروژه شما پیشنهاد می دهد و انجام آن را به عهده میگیرد.این پروژه ها اغلب متوسط و بزرگ هستند و توسط بهترین برنامه نویسان ما و یا برنامه نویسان منتخب ما انجام می شود.اگر پروژه ای خاص دارید که حساسیت ویژه ای برای شما دارد و میخواید از انجام آن مطمئن شوید می توانید با ما مشورت کنید تا بهترین گزینه ها را به شما معرفی کنیم.نا این سرویس ما سرویس کافه پلاس می باشد.برای مشاوره به ما پیام دهید.

جای نگرانی نیست ، ما شما را تحت پوشش قرار می دهیم.

پروژه های نرم افزاری شما توسط بهترین مجریان و با مدیریت مستقیم تیم کافه پروژه طراحی و پیاده سازی خواهد شد.

webdevop

توسعه وب و وب اپلیکیشن

mobiledevop

نرم افزار موبایل و تبلت

softdevop

نرم افزار سازمانی و سفارشی

مزیت استفاده از این سرویس این است که شما دیگر نگران این نیستید که پروژه شما ممکن است توسط مجریانی انجام شود که احتمال شکست پروژه توسط آنها پایین نیست.با توجه با سالها تجربه تیم کافه پروژه برای هر پروژه ای متخصصانی داریم که ریسک پروژه شما را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و شما دائما با ما در ارتباط هستید.برای پروژه های متوسط و بزرگ میتوانید قرارداد حضوری با تیم کافه پروژه ببنید و پروژه خود را بصورت حضوری هم پیگیری کنید.قرارداد بصورت رسمی و دفترخانه ای هم قابل تنظیم می باشد.

با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های برنامه نویسی پروژه های نرم افزاری شما را پیاده سازی می‌کنیم.

PHP

ASP

PYTHON

React

Java

Node.Js

WordPress

Joomla

HTML

Android

ios

#C

ما چگونه کار می کنیم؟

سرویس پلاس یک راهکار محبوب برای پروژه های نرم افزاری شماست

۰۱.

مشاوره رایگان

گروه کافه پروژه با داشتن ده ها برنامه نویس و متخصص در حوزه های مختلف آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشد.

۰۲.

امضای قرارداد

امضای قرار داد با شما عزیزان می تواند حضوری یا غیرحضوری انجام شود که با توجه به ارزش پروژه و فاصله شما از ما قابل مذاکره و صحبت می باشد.قرارداد می تواند بصورت دفترخانه ای نیز تنظیم گردد.

۰۳.

تحقیق و برنامه ریزی

بعداز صحبت در مورد پروژه ما برای کارتان تحقیق و برنامه ریزی ویژه ای را انجام خواهیم داد و بهترین پیشنهاد را به شما برای پیشبرد پروژه تان ارائه خواهیم داد.درصورت موافقت شما با هزینه پروژه یک طرح برنامه ریزی مدون و زمانبندی شده به شما ارائه خواهد شد تا از مراحل انجام پروژه مطلع شوید.

۰۴.

تحویل پروژه و پشتیبانی رایگان

به امید خداوند بزرگ و به همت برنامه نویسان و متخصصین کافه پروژه کار شما را در زمان تعیین شده و با کیفیت عالی تحویل خواهیم داد و به مدتی توافقی مشخص نیز پشتیبانی رایگان از ما دریافت می کنید.کافه پروژه قدردان اعتماد شماست.

برای کسب و کار شما

راهکاری منحصر بفرد داریم

به کمک نیاز دارید ؟

با ما تماس بگیرید ، کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

فرم درخواست سرویس پلاس

درخواست خود را ثبت کنید ، پس از مطالعه درخواست شما با توجه به نوع درخواست کارشناس مربوطه ما با شما تماس خواهند گرفت. در گام بعدی توضحات تکمیلی و فنی در اختیار کارشناس ما قرار خواهید داد و پس از بررسی دقیق در جلسه تیم فنی ، پیشنهاد ما برای اجرای پروژه در اختیار شما قرار خواهد گرفت .
آرزوی قلبی ما موفقیت هرچه بیشتر شماست

  ایمیل

  [email protected]

  شماره تماس

  021-55414864

  آدرس

  تهران ، تهرانسر ، بلوار یاس ، مسکن ویژه ، یاس 6 ، یاس 3 ، بلوک ad3  ، واحد 2

  پیام های خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید