سفارش انجام تمرین در سایت کافه پروژه

در زیر میخواهیم نحوه سفارش تمرین در سایت کافه پروژه را برایتان شرح دهیم.سفارش انجام یک تمرین خود نیاز به اندکی دانش دارد تا بتوان در بهترین و سریعترین شرایط خروجی لازم را دریافت نمود.

سفارش انجام تمرین :

اگر تمرین دانشجویی دارید که میخواهید آن را به یک شخص متخصص و حرفه ای با قیمتی مناسب واگذار کنید می توانید روی مجریان و فریلنسرهای سایت کافه پروژه حساب کنید.کافه پروژه با داشتن صدها مجری متخصص در حوزه های مختلف آماده انجام هرگونه تمرین کلاسی و درسی با هر سطحی می باشد.

سفارش انجام تمرین

کافه پروژه در چه رشته ها و حوزه هایی تمرین انجام می دهد؟

سایت کافه پروژه در همه رشته های دانشگاهی مجری دارد و تمرین انجام می دهد.از جمله انجام پروژه مهندسی برق ، انجام پروژه مهندسی عمران ، انجام پروژه مهندسی کامپیوتر ، انجام پروژه مهندسی پزشکی ، انجام پروژه مهندسی صنایع ، انجام پروژه مهندسی مواد و سایر رشته های مهندسی و همچنین رشته های مرتبط با علوم انسانی از جمله انجام پروژه ادبیات ، انجام پروژه حسابداری ، انجام پروژه مدیریت ، انجام پروژه فلسفه ، انجام پروژه حقوق ، الهیات و …و سایر رشته ها .

کافه پروژه در حوزه نرم افزارهای مختلف در هر زمینه ای مانند نرم افزارهای آماری همچون انجام تمرین اکسل ، انجام تمرین اکسس ، انجام تمرین msp ، انجام تمرین spss ، انجام تمرین ایویوز ، انجام تمرین ncss انجام تمرین استاتا ، انجام تمرین اکسپرت چویس و …

و نرم افزارهای طراحی گرافیکی مانند انجام تمرین فتوشاپ ، انجام تمرین کورل ، انجام تمرین مایا ، انجام تمرین موشن گرافیک ، انجام تمرین ایلاستریتور ، انجام تمرین انیمیشن و …

و نرم افزارهای مهندسی برق مانند انجام تمرین hspice ، انجام تمرین pspice و، انجام تمرین ADS ، انجام تمرین پروتئوس ، انجام تمرین AVR ، انجام تمرین آزدوینو ، انجام تمرین vhdl ، انجام تمرین اتوکد الکتریکال ، انجام تمرین plc ، انجام تمرین eplan ، انجام تمرین آلتیوم دیزاینر ، انجام تمرین دیگسایلنت ، انجام تمرین Etaps ، انجام تمرین psim ، انجام تمرین مث کد ، انجام تمرین pscad ، انجام تمرین لب ویو ، انجام تمرین سیلواکو ، انجام تمرین orcad ، انجام تمرین کامسول ، انجام تمرین کیدنس ، انجام تمرین گمز ، انجام تمرین لومریکال ، انجام تمرین hfss ، انجام تمرین مولتی سیم ، انجام تمرین PowerWorld ،انجام تمرین هومر ،انجام تمرین EKTS ، انجام تمرین cst و …

و نرم افزارهای مهندسی مکانیک مانند انجام تمرین انسیس ، انجام تمرین فلوئنت ، انجام تمرین مکسول ، انجام تمرین سالیدورک ، انجام تمرین کتیا ، انجام تمرین اتودسک اینورتر ، انجام تمرین کریر ، انجام تمرین آدامز ، انجام تمرین دیزاین بیلدر ، انجام تمرین FLOW-3D ، انجام تمرین ROSA ، انجام تمرین انسیس ورک ، انجام تمرین EES ، انجام تمرین آباکوس ،انجام تمرین ترنسیس و …  فعال بوده و آماده انجام تمرین های مختلف کلاسی است.

کار بر روی زبان های برنامه نویسی مختلف همچون انجام پروژه پایتون و انجام پروژه متلب و سفارش طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن موبایلی و شبیه سازی مقالات گوناگون از جمله تمرین های دیگریست که که توسط فریلنسرهای کافه پروژه قابل انجام است.

مزایای سفارش تمرین درسی در کافه پروژه در چیست؟

سایتهای زیادی برای سفارش تمرین وجود دارد که هر کدام مزایایی برای کارفرمایان خود فراهم کرده اند.

حال میخواهیم در رابطه با مزایای سفارش تمرین کلاسی در سایت کافه پروژه با شما صحبت کنیم.

۱-ثبت سفارش تمرین بصورت رایگان :

در سایت کافه پروژه شما می توانید بدون اینکه هزینه ای پرداخت کنید بصورت رایگان تمرینات دانشجویی خود را ثبت نمایید و منتظر دریافت پیشنهادات مجریان متخصص در حوزه تمرینات کلاسی تعریف شده باشید.

۲-پشتیبانی سریع و آنلاین :

هر کارفرمایی انتظار دارد تا سایت ارائه دهنده خدمات انجام تمرین درصورت نیاز سریعا پاسخگو باشد زیرا پاسخگویی سریع باعث دلگرمی مشتری گردیده و احتمال موفقیت پروژه را بالا می برد.

۳-دسترسی سریع به مجری (فریلنسر) پروژه :

یکی از درخواست های سفارش دهنده های تمرین دانشجویی و کلاسی این است که بتوانند با مجری کار یا فریلنسر در ارتباط باشند.این مورد در اغلب سایتها ممنوع بوده و ممکن نیست.اما در سایت کافه پروژه این امکان برای شما فراهم شده و شما میتوانید با مجری مستقیما صحبت کنید تا به توافق برسید.همچنین امکان ارسال پیامک فوری نیز برای مجری یا کارفرما فراهم بوده تا سریعتر با هم ارتباط برقرار کنند.

۴-استخدام مجری (فریلنسر) :

امکان ارتباط و چت مستقیم با مجری بسیار کارآمد است اما گاهی نیاز است که این ارتباط تلفنی و یا حتی حضوری باشد.کافه پروژه این امکان را با داشتن گزینه استخدام مجری برایتان فراهم کرده و شما با پرداخت مبلغی بسیار مناسب امکان ارسال اطلاعات تماس را خواهید داشت.

 

۵پرداخت امن :

زیاد شدن سایتهای کلاهبرداری باعث شده که کارفرمایان نتوانند با خیال راحت تمرینات دانشگاهی خود را سفارش دهند.کافه پروژه با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و ثبت شده در ستاد ساماندهی سایتهای اینترنتی میتواند این اطمینان را به شما بدهد که تا زمانی که کارفرما از تمرین دریافت شده رضایت نداشته باشد و کار به درستی انجام شده باشد هزینه به مجری داده نخواهد شد.

۶-امکان ثبت تمرین فوری :

کافه پروژه با توجه با ماهیت فریلنسری خود این امکان را به شما می دهد که تمرین خود را برای مجریان سایت جذابتر کنید.مثلا میتوانید پروژه خود را با برچسب پروژه فوری منتشر کنید که با برچسب فوری مجری ها مطلع می شوند که زمان شما کم است، پس سریع تر پیشنهاد ثبت می کنند همچنین حداکثر ۳ روز در فهرست درخواست های باز باقی می ماند. ضمنا یک برچسب فوری بر روی این درخواست درج می‌شود

۷-ثبت تمرین ویژه برای انجام تمرینات حساس و مهم :

گزینه دیگر کافه پروژه برای تمرین های شما ویژه کردن پروژه است .با انتخاب این گزینه درخواست شما به صورت ویژه تر و شاخص تر در فهرست درخواست ها دیده می شود و نظر مجریان بیش از پیش معطوف درخواست شما خواهد شد.

۸-سرویس کافه پلاس :

انتخاب دیگر شما در زمان ایجاد پروژه گزینه کافه پلاس است .اگر یک تمرین بزرگ دارید و می خواهید کار خود را به یک تیم حرفه ای بسپارید کافه پروژه این گزینه را به شما پیشنهاد می دهد.زیرا فقط مجریانی می بینند که سایت تعیین کرده باشد.این تمرینات ها را خود سایت برعهده گرفته و انجام می دهد.

۹-مخفی کردن تمرین از دید گوگل :

مورد بعدی مخفی کردن تمرین از دید گوگل می باشد.در این نوع پروژه فقط کاربران سایت میتوانند تمرین شما را ببینند و در سرچ گوگل قابل ردیابی و پیداشدن نیست.

 

تعیین قیمت تمرین در کافه پروژه چگونه انجام می شود؟

سایت کافه پروژه یک سایت فریلنسینگ است.ماهیت چنین سایتی رقابتی بودن قیمت های پیشنهادی برای انجام تمرین است.در کافه پروژه شما میتوانید در بین ده ها مورد پیشنهاد قیمت با توجه به رزومه پیشنهاد دهنده گان بهترین قیمت را انتخاب کنید و تمرینرا به مجری مدنظر بسپارید.پس مطمئن باشید که مناسبترین قیمت را از کافه پروژه به نسبت مراکز دیگر دریافت خواهد کرد.

زمان انجام تمرین چطور تعیین می شود؟

زمان انجام تمرین توسط خود کارفرما تعیین می شود.این به این معناست که در زمان ثبت تمرین شما زمان را تعیین میکنید و مجری اگر نیاز به زمان بیشتری داشته باشد با شما در میان میگذارد.این بدان معنیست که زمان تمرین بصورت توافقی بین مجری و کارفرما مشخص می گردد.

کیفیت تمرین دانشجویی تحویلی به چه صورت خواهد بود؟

اگر تمرین خود را به یک مجری با رزومه و با تجربه بسپارید قطعا کیفیت انجام کار تا حد زیادی مطمئن تر خواهد شد.قبل از سفارش پروژه باید سعی کنید با مجری صحبت کنید تا نیازهای شما را خوب درک کند.مجری خود را آگاهانه انتخاب نمایید و تمرین های قبلی او را بررسی کنید تا مطمئن شوید که در رابطه با موضوع شما کاملا مسلط است.اگر تمرین تحویل داده شده به هر نحوی کیفیت لازم را نداشته باشد هزینه به کارفرما عودت داده خواهد شد.کیفیت پروژه بسیار برای کافه پروژه با اهمیت است زیرا رابطه مستقیم با رضایت کارفرما دارد.

در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهام به پشتیانی سایت مراجعه نمایید تا کمکتان کنیم.