توابع چند جمله ای ها در Matlab


توابع چند جمله ای در Matlab

در آموزش های گذشته سعی نمودیم پنجره Array Editor و نیز محیط متلب را توضیح دهیم.در این آموزش قصد داریم توابع چند جمله ای ها را در Matlab توضیح دهیم.

برای کار با چند جمله‌ای‌ها ، با تایپ دستور help polyfun می‌توانید این توابع را به همراه توضیح مختصری مشاهده کنید. در ادامه این دستور را تایپ می‌کنیم. دکمه Enter صفحه کلید را فشار دهید، تا لیست این توابع را مشاهده کنید.

متلبMatlab

اکنون لیست این توابع نمایش داده شده است. در هر زمان که بخواهید با وارد کردن دستور who می‌توانید لیستی از متغیرهایی که در حافظه ذخیره کرده‌اید را مشاهده کنید در ادامه دستور who را وارد می‌کنیم. دکمه Enter صفحه کلید را فشار دهید.

متلبMatlab

اکنون لیستی از متغیرهایی که استفاده کرده‌ایم را مشاهده می‌کنید در صورتیکه سایر خصوصیات این متغیرها را بخواهید مشاهده کنید باید دستور whos را واردکنید. مشاهده می‌کنید که دستور whos را وارد کرده‌ایم برای اجرای این دستور، دکمه Enter صفحه کلید را فشار دهید.

 

متلبMatlab

همانطور که به یاد دارید، با دابل کلیک کردن بر روی متغیر در پنجره Array Editor مقادیر متغیر را می‌توانستید مشاهده کنید روش دیگر برای این کار تایپ نام متغیر می‌باشد. برای مشاهده مقادیر متغیر A حرف A را تایپ ‌کنید. دکمه Enter را فشار دهید، تا نتیجه را مشاهده کنید.

متلبMatlab

اکنون مقادیر این متغیر را مشاهده می‌کنید. کاربر گرامی، شما اکنون در پایان این بخش هستید.

متلبMatlab

از شما دوستان عزیز که این مطلب آموزشی را دنبال نموده اید تشکر می کنیم و شما را دعوت میکنیم که برای فراگیری نرم افزار متلب مطالب ما را دنبال کنید.این مطالب برای افزایش دانش شما در سایت قرار داده شده و کمک زیادی در یادگیری شما در انجام پروژه متلب خواهد نمود.

فریلنسر هستم و مهارت انجام پروژه ای را دارم!

اگر شما فریلنسر هستید و توانایی انجام پروژه ای را در یک رشته یا حوزه ای خاص دارید برای فعالیت در سایت کافه پروژه و کسب درآمد می توانید در سایت ثبت نام کنید و پروژه هایی با مهارت انتخاب خود را مشاهده کنید.جهت ثبت نام و ثبت رزومه خود در سایت از طریق دکمه پایین صفحه در سایت عضو شوید:

نحوه سفارش پروژه در سایت کافه پروژه :

اگر پروژه ای دارید که میخواهید آن را برون سپاری کنید کافی است در سایت کافه پروژه ثبت نام کنید و پروژه خود را ثبت نمایید.پروژه شما هر چه که باشد حتما مجری برای آن وجود دارد.جهت ثبت نام و ثبت سفارش پروژه خود برروی دکمه زیر کلیک نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایمیل

[email protected]

شماره تماس

021-55414864

آدرس

تهران ، تهرانسر ، بلوار یاس ، مسکن ویژه ، یاس 6 ، یاس 3 ، بلوک ad3  ، واحد 2

پیام های خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید