سفارش انجام پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس در سایت کافه پروژه

کافه پروژه آماده انجام پروژه های ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس شما عزیزان توسط بهترین مجریان ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس کشور می باشد.شما در پلتفرم کافه پروژه میتوانید پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس خود را بصورت آنلاین سفارش دهید و منتظر باشید تا بهترین مجریان سایت برای کار شما پیشنهاد قیمت دهند.راحتی کار در کافه پروژه این است که شما میتوانید پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس خودتون رو بصورت مستقیم و با مجریان سایت در میان بگذارید.قابلیت چت آنلاین و پیام فوری در سایت ما به شما این امکان را می دهد که سریع بتوانید پروژه خود را به مجری مدنظر بسپارید و به دلیل تعامل دائمی با مجری یک کار با کیفیت ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس تحویل بگیرید.

 

معرفی ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس

گاهی در دنیای وردپرس با کلمه افزونه وردپرس یا پلاگین وردپرس برخورد می‌کنیم.

افزونه یا پلاگین وردپرس درواقع امکانات و ویژگی‌های جدیدی را به سایت شما اضافه می‌کند. به بیان ساده پلاگین‌ها یک سری کد هستند که به‌عنوان مکمل یک سایت عمل می‌کنند؛ و باعث کامل‌تر شدن ویژگی‌های یک سایت اینترنتی می‌شوند.

پلاگین‌ها به‌صورت کلی دو نوع دارند، پلاگین‌های رایگان و غیر رایگان، که تفاوت‌های بسیار زیادی با یکدیگر دارند. که مهم‌ترین آن‌ها میزان امکاناتی است که در اختیار شما قرار می‌دهدند.

 

انجام پروژه های ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس

سیستم پرداخت امن کافه پروژه برای انجام پروژه های ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس

در کافه پروژه به دلیل اینکه همه پرداخت ها داخل سایت انجام می شود و هزینه پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس به حساب مجری کار تا زمان تایید و رضایت کارفرما واریز نمیگردد.

سیستم پرداخت امن کافه پروژه و همچنین داشتن نماد اعتماد الکترونیک و ثبت در ستاد ساماندهی سایت های اینترنتی این اطمینان را به شما می دهد که با خیال راحت اقدام به پرداخت هزینه برای انجام پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس خود نمایید.

کافه پروژه، بزرگترین سایت انجام پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس به  صورت آنلاین و فریلنسری

بسیاری از شغل های امروزی به صورت مجازی و آنلاین و با استفاده از ابزار های الکترونیک و ارتباطی انجام میشوند که دامنه این نوع کار ها، روز به روز گسترده تر میشود.لزوم کار به صورت مجازی و اینترنتی باعث شده است که مجری پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس نیاز به حضور در مکان خاصی نداشته باشد و میتواند از هر جایی، انجام پروژه ها را بر عهده بگیرد.این پروژه ها معمولا گسسته هستند و شرکت ها به صورت دائم به آنها نیاز ندارند که یک فرد را برای همیشه استخدام کنند.به این افراد اصطلاحا آزاد کار، فریلنسر و گاها  نیروی دورکار گفته میشود.در کافه پروژه هزاران مجری متخصص ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس مشغول به کارند که هرروز به تعدادشان افزوده می شود و کافرمایان عزیز می توانند انجام پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس خود را به یکی از این مجریان بسپارند.

 

کافه پروژه؛رابط تقاضا و اجرا در انجام پروژه های ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس

در این گونه سبک شغلی، چگونه شرکت ها و کارفرمایان با نیروی متخصص در زمینه های گوناگون، ارتباط برقرار کنند؟تیم ما به عنوان یک کارآفرین اینترنتی، به کمک کارفرمایان گرامی آمده است و واسط بین کارفرما و مجری شده است.اگر کارفرمای پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس هستید به راحتی میتوانید در زمینه های شغلی مختلف، پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس سفارش دهید و همزمان قیمت گذاری کنید.میتوانید از سمت مجریان پروژه پیشنهاد برای انجام پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس دریافت کنید و همزمان  میتوانید امتیاز مجریان و نمونه کار های آنها را مشاهده کنید .تا با اطمینان خاطر، بهترین فرد را برای انجام سفارش ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس خود، انتخاب کنید

بخش زیادی از پروژه های انجامی در سایت ما پروژه های ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس هست.مجریان زیادی در این حوزه در سایت مشغول به فعالیت هستند که با توجه به پروژه های انجام شده ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس آنها میتوانید برای همکاری با آنها اقدام نمایید.

 

سایت فریلنسینگ کافه پروژه به بیزینس ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس شما کمک میکند

افراد زیادی به عنوان فریلنسر ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس در سایت ما مشغول فعالیت هستند، افرادی با توانایی ها، استعداد ها و حرفه های مختلف که در زمینه های مربوط به شغلشان، ماهر و مجرب هستند، افرادی که هر کدام خلاقیت و تفکر منحصر به فرد خودشان را دارند و بنابراین دنیای بینهایتی از چیزهای ممکن را به وجود می آورند.

لازم نیست همه کار ها را شما انجام دهید فقط کافی است شروع به سفارش پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس برای کسب و کارتان کنید و خواهید دید در تمام مواردی که شما نیاز به انجام یک پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس دارید، افراد متخصص ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس در این کار به کمک شما می آیند و بهترین نتیجه را به شما ارائه میدهند.

 

*چرا میتوانید تجربه بی نظیری به عنوان یک کارفرمای پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس، با ما داشته باشید؟

۱-محدودیتی در اندازه و حجم پروژه  ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس شما وجود ندارد؛از نوشتن یه برنامه کوچک ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس تا انجام سفارش پروژه های نرم افزاری بزرگ و پیچیده را با بهترین کیفیت انجام میدهیم.

۲-افراد مختلف، استعداد های گوناگون:زمینه های بسیار زیادی برای ثبت پروژه  وجود دارد و در هر زمینه افراد زیادی آماده انجام سفارش شما هستند.وجود مجریان پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس بصورت متعدد باعث میشود خیالتان از بابت کیفیت کار راحت شود، چرا که همواره میتوانید بهترین فریلنسر را برای انجام سفارش ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس در هر زمینه، انتخاب کنید.

۳-هزینه های مناسب پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس و سیستم پرداخت آنلاین مطمئن

 

چگونه به عنوان کارفرمای پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس، فعالیت خود را آغاز کنم؟

  • ابتدا پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس خود را با ذکر عنوان آن و انتخاب زمینه شغلی، ایجاد کنید و در توضیحات، آنچه که نیاز دارید را همراه با جزئیات شرح دهید.بعد از ثبت پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس ، فریلنسر ها برای انجام پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس شما درخواست ارسال میکنند
  • با توجه به رزومه کاری و پروفایل فریلنسر ها و همچنین کار های انجام شده توسط آنها، بهترین فریلنسر ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس را انتخاب کنید.
  • در طول انجام پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس با فریلنسر در ارتباط باشید تا جزئیات کار به بهترین حالت ممکن، انجام شوند.
  • بعد از تحویل پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس خود در صورت رضایت کامل از پروژه انجام شده، میتوانید عملیات پرداخت را به صورت آنلاین انجام دهید و کار شما به اتمام می رسد.

فرآیند پروژه ها

با استفاده از سرویس های کافه پروژه و با استانداردهای بالا بدون نگرانی پروژه های ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس خود را ایجاد ، اجرا و تحویل بگیرید.

ثبت پروژه

به سادگی پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس خود را ثبت کنید و در عرض چند دقیقه پیشنهادات رقابتی از مجریان را دریافت کنید.

استخدام مجری

پروژه شما در زمینه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس هر چه باشد ، یک مجری برای انجام آن وجود دارد.

پرداخت مطمئن

سرویس  پرداخت امن کافه پروژه  مطمئن ترین راه برای پرداختی های انجام کار آنلاین است.

سوالات متداول در زمینه انجام پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس

چگونه سفارش پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس خود را ثبت کنم؟

برای ثبت سفارش پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس خود ابتدا باید در سایت عضو شوید.بعداز عضویت در سایت یک پنل کاربری پیشرفته به شما اختصاص می یابد که از طریق آن می توانید پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس ثبت کنید ، پروژه های خود را مدیریت کنید و یا برای پروژه های دیگران درخواست پیشنهاد قیمت دهید.فرم ثبت سفارش در سایت بصورت زیر می باشد :

چگونه مجری با تخصص ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس را پیدا کنم؟

بعداز ثبت نام و ورد به پنل کاربری بخشی بعنوان ثبت پروژه جدید وجود دارد که از آن طریق می توانید پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس خود را ثبت نمایید.در زمان ثبت پروژه شما مهارت ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس را برای انجام پروژه خود انتخاب می نمایید.

بعداز ثبت پروژه مجریان دیگر که در حوزه مهارت هایی که تعیین کرده اید پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس شما را مشاهده می کنند و می توانند برای پروژه شما پیشنهاد قیمت ثبت کنند.برای اینکه سریعتر بتوانید مجری ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس مدنظر خود را پیدا کنید در بهتر است در قسمت دعوت از مجری که در پنل سایت در صفحه پروژه رفته و لیست مجریان سایت با تخصص ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس که تعیین کردید را مشاهده کنید.در این قسمت شما می تواند با دعوت از مجریان با سابقه و بعد مکالمه در مورد انجام پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس با یکی از آنها توافق کنید و کار خود را به او بسپارید.

چطور از بین پیشنهاد قیمت‌های ارائه شده برای پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس
بهترین را انتخاب کنم؟

زمانی که پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس را ثبت می کنید ممکن است پیشنهاد قیمت های زیادی برای پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس شما ارسال شود.اما برای انتخاب مجری ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس بهتر است نکات زیر را درنظر بگیرید :

قیمت پیشنهادی مجری باید معقول باشد:

از آنجایی که سایت کافه پروژه یک سایت مناقصه ای و رقابتی است قطعا قیمتها هم رقابتی خواهد بود و مجریان سعی می کنند با قیمت کمتر و معقول تر رضایت شما را جلب نمایند به همین خاطر قیمت های داخل سایت از قیمت های بیرون و شرکتهای دیگر که بصورت حضور کار می کنند پایینتر است..پس شما با تعیین یک بازه قیمتی مناسب برای پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس خود مجریان را به انجام پروژه ترقیب نمایید.

مجریان با سابقه را انتخاب نمایید:

به دلیل اینکه زمان برای شما قطعا اهمیت دارد پس سعی کنید مجریانی را انتخاب کنید که قیمت و رزومه مناسبی دارند.مجری ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس که قیمت مناسبی را پیشنهاد داده اما هیچ رزومه ای در سایت ندارد سپردن پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس به وی از ریسک بالاتری نسبت به سپردن پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس به مجری با سابقه دارد .ممکن است قیمت مجری تازه کار در سایت پایینتر باشد اما شما باید سعی کنید با توجه به بودجه و رزومه مجری را انتخاب نمایید.

قبل از واگذاری پروژه به مجری با او صحبت کنید:

قبل از واگذاری یک پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس با مجری درمورد نحوه انجام و مسائل فنی کامل صحبت کنید و مطمئن شوید که کار را خوب متوجه شده و میتواند آن را به نتیجه برساند.حال این موضوع میتواند برای مجریان تازه وارد به سایت هم صدق کند تا شما متوجه شوید که توانایی انجام پروژه های ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس شما را دارند یا خیر.

چه معیارهایی را برای موفقیت پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس مد نظر داشته باشم؟

اگر میخواید احتمال موفقیت پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس خود را بالا ببرید معیارهای زیر را درنظر بگیرید:

قیمت پایین را معیار انتخاب مجری قرار ندهید

زمانی که پروژه ای را تعریف می کنید ممکن است قیمت های مختلفی از سمت مجریان مختلف به شما پیشنهاد گردد.کارفرما باید دقت نماید که تنها قیمت پایین معیار خوبی برای انتخاب مجری ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس نمی باشد.سعی شود قیمت بهمراه رزومه مجری و صحبت های تکمیلی با مجری مدنظر قرار بگیرید.تعامل با مجری و بررسی رزومه و همچنین قیمت مناسب پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس میتواند به شما اطمینان دهد که پروژه های الهیات شما با موفقیت به انجام خواهد رسید.

پیش از انتخاب مجری رزومه او را بررسی کنید

یکی از موارد حیاتی برای موفقیت پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس انتخاب مجری مناسب برای کار است.ممکن است مجری قیمت مناسبی پیشنهاد دهد اما رزومه خوبی نداشته باشد پس باید صحبتهای بیشتری با وی انجام شود تا بتوان به اون اعتماد کرد.انتخاب مجریان ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس با رزومه خوب و مشاهده نظرات دیگر کارفرمایان درمورد آن مجری می تواند برای شما راه گشا باشد.بخشی در سایت وجود دارد که رزومه مجری و تعداد پروژه های انجام شده الهیات و نظرات و امتیازات کاربران دیگر به وی و همچنین تعداد پروژه هایی که با کارفرما به اختلاف خورده و علت آن چه بوده را می توانید مشاهده کنید.

در طول مدت زمان انجام پروژه پیگیر باشید

زمانی که مجری خاصی را برای پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس خود انتخاب می کنید حتما پیگیر انجام پروژه بصورت دوره ای باشید تا مجری به شما از مراحل انجام شده پروژه گزارش دهد و همچنین سعی کنید که دائما به سایت سر بزنید و پیامهای مجری را بررسی کنید و سوالات مجری را بی جواب نگذارید تا مجری القا نشود که کارساخت افزونه یا پلاگین وردپرس شما توسط کارفرما رها شده و از اهمیت و ارزش زیادی برایش برخوردار نیست.برای باخبر شدن از پیامهایی که ممکن است مجری برای شما ارسال کند میتوانید ربات تلگرام کافه پروژه را در تلگرام خود فعال نمایید که آموزش آن در پنل مدیریت موجود است.همچنین هر پیامی از سمت مجری برای شما ارسال گردد برای شما ایمیل می شود.پس با چک کردن ایمیل ها هم میتواند از پیام های مجری بدون مراجعه دائمی به سایت باخبر شود.

اگر کار واجب و خاصی با مجری دارید میتوانید از سیستم پیامک فوری سایت هم استفاده کنید تا به گوشی مجری پیامکی مبنی بر مراجعه فوری به سایت ارسال شود و میتوانید انجام این کار را از مجری هم بخواید تا درصورت پیشامدن سوال یا مورد خاصی بتواند سریعا شما را باخبر کند تا به سایت مراجعه کنید.

مشورت با پشتیبانی و داوری سایت
اگر در حین انجام پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس با مجری به مشکلی خوردید و نمیتوانید آن را حل کنید میتوانید به پشتیبانی یا داوری سایت مراجعه کنید تا به شما مشاوره لازم داده شود.

امنیت مالی کارفرما برای پروژه های ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس چطور تامین می شود؟

در کافه پروژه وقتی روی قیمت یک پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس توافقی صورت میگیرد کارفرما هزینه را به حساب سایت و نه به حساب مجری واریز می کند.و پس از اتمام پروژه و تحویل کار میتواند درصدی یا کامل هزینه را برای مجری آزاد نماید.همچنین می توان پرداخت پروژه های ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس را بصورت درصدی با توافقی که با مجری انجام می شود انجام داد.کارفرما میتواند برای انجام پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس از مجری تقاضای ضمانت اجرا نماید.ضمانت اجرا بخشی از مبلغ پروژه ساخت افزونه یا پلاگین وردپرس می باشد که مجری برای اینکه به کارفرما تضمین انجام کار را بدهد به حساب سایت واریز می کند.درصورت عدم انجام پروژه وجه گروگذاری شده توسط مجری به خیریه داده می شود.و درصورت انجام صحیح کار هزینه به مجری عودت داده خواهد شد.