سفارش انجام پروژه تکامل نرم افزار در سایت کافه پروژه

کافه پروژه آماده انجام پروژه های تکامل نرم افزار شما عزیزان توسط بهترین مجریان تکامل نرم افزار کشور می باشد.شما در پلتفرم کافه پروژه میتوانید پروژه تکامل نرم افزار خود را بصورت آنلاین سفارش دهید و منتظر باشید تا بهترین مجریان سایت برای کار شما پیشنهاد قیمت دهند.راحتی کار در کافه پروژه این است که شما میتوانید سفارش انجام پروژه تکامل نرم افزار خودتون رو بصورت مستقیم و با مجریان سایت در میان بگذارید.قابلیت چت آنلاین و پیام فوری در سایت ما به شما این امکان را می دهد که سریع بتوانید پروژه تکامل نرم افزار خود را به مجری مدنظر بسپارید و به دلیل تعامل دائمی با مجری یک کار با کیفیت تکامل نرم افزار تحویل بگیرید.

معرفی تکامل نرم افزار

فرآیند توسعه محصول نرم افزاری با استفاده از اصول و متدهای مهندسی نرم افزار را فرآیند تکامل نرم افزار گوییم؛ که شامل توسعه ابتدایی نرم افزار، نگهداری و بروز رسانی آن می باشد  تا زمانی که محصول نرم افزاری مطلوب که نیازمندی های موردنظر را برآورده می کند، توسعه داده شود . تکامل نرم افزار با فرآیند جمع آوری نیازمندی ها آغاز می گردد. پس از آن توسعه دهندگان، پیش نمایشی(Prototype) از نرم افزار آتی تهیه کرده و آن را بمنظور دریافت بازخورد، به کاربران نشان می دهند. غالبا کاربران، تغییرات جدیدی پیشنهاد می کنند که همین منجر به بروزرسانی هایی می شود و این فرآیند تا زمانی که نرم افزار مطلوب بدست نیامده، ادامه می یابد.انجام پروژه تکامل نرم افزار

سیستم پرداخت امن کافه پروژه برای انجام پروژه های تکامل نرم افزار

در کافه پروژه به دلیل اینکه همه پرداخت ها داخل سایت انجام می شود و هزینه پروژه تکامل نرم افزار به حساب مجری کار تا زمان تایید و رضایت کارفرما واریز نمیگردد.

سیستم پرداخت امن کافه پروژه و همچنین داشتن نماد اعتماد الکترونیک و ثبت در ستاد ساماندهی سایت های اینترنتی این اطمینان را به شما می دهد که با خیال راحت اقدام به پرداخت هزینه برای انجام پروژه تکامل نرم افزار خود نمایید.

کافه پروژه، بزرگترین سایت انجام پروژه تکامل نرم افزار به  صورت آنلاین و فریلنسری

بسیاری از شغل های امروزی به صورت مجازی و آنلاین و با استفاده از ابزار های الکترونیک و ارتباطی انجام میشوند که دامنه این نوع کار ها، روز به روز گسترده تر میشود.لزوم کار به صورت مجازی و اینترنتی باعث شده است که مجری پروژه تکامل نرم افزار نیاز به حضور در مکان خاصی نداشته باشد و میتواند از هر جایی، انجام پروژه ها را بر عهده بگیرد.این پروژه ها معمولا گسسته هستند و شرکت ها به صورت دائم به آنها نیاز ندارند که یک فرد را برای همیشه استخدام کنند.به این افراد اصطلاحا آزاد کار، فریلنسر و گاها  نیروی دورکار گفته میشود.در کافه پروژه هزاران مجری متخصص نرم افزار تکامل نرم افزار مشغول به کارند که هرروز به تعدادشان افزوده می شود و کافرمایان عزیز می توانند انجام پروژه تکامل نرم افزار خود را به یکی از این مجریان بسپارند.

کافه پروژه؛رابط تقاضا و اجرا در انجام پروژه های تکامل نرم افزار 

این گونه سبک شغلی، چگونه شرکت ها و کارفرمایان با نیروی متخصص در زمینه های گوناگون، ارتباط برقرار کنند؟تیم ما به عنوان یک کارآفرین اینترنتی، به کمک کارفرمایان گرامی آمده است و واسط بین کارفرما و مجری شده است.اگر کارفرمای پروژه تکامل نرم افزار هستید به راحتی میتوانید در زمینه های شغلی مختلف، پروژه  تکامل نرم افزار سفارش دهید و همزمان قیمت گذاری کنید.میتوانید از سمت مجریان پروژه پیشنهاد برای انجام پروژه تکامل نرم افزار دریافت کنید و همزمان  میتوانید امتیاز مجریان و نمونه کار های آنها را مشاهده کنید .تا با اطمینان خاطر، بهترین فرد را برای انجام سفارش تکامل نرم افزار خود، انتخاب کنید

بخش زیادی از پروژه های انجامی در سایت ما پروژه های تکامل نرم افزار هست.مجریان زیادی در این حوزه در سایت مشغول به فعالیت هستند که با توجه به پروژه های انجام شده تکامل نرم افزار آنها میتوانید برای همکاری با آنها اقدام نمایید.

سایت فریلنسینگ کافه پروژه به بیزینس تکامل نرم افزار شما کمک میکند

افراد زیادی به عنوان فریلنسر تکامل نرم افزار در سایت ما مشغول فعالیت هستند، افرادی با توانایی ها، استعداد ها و حرفه های مختلف که در زمینه های مربوط به شغلشان، ماهر و مجرب هستند، افرادی که هر کدام خلاقیت و تفکر منحصر به فرد خودشان را دارند و بنابراین دنیای بینهایتی از چیزهای ممکن را به وجود می آورند.

لازم نیست همه کار ها را شما انجام دهید فقط کافی است شروع به سفارش پروژه تکامل نرم افزار برای کسب و کارتان کنید و خواهید دید در تمام مواردی که شما نیاز به انجام یک پروژه تکامل نرم افزار دارید، افراد متخصص تکامل نرم افزار در این کار به کمک شما می آیند و بهترین نتیجه را به شما ارائه میدهند.

 

*چرا میتوانید تجربه بی نظیری به عنوان یک کارفرمای پروژه تکامل نرم افزار ، با ما داشته باشید؟

۱-محدودیتی در اندازه و حجم پروژه تکامل نرم افزار شما وجود ندارد؛از نوشتن یه برنامه کوچک تکامل نرم افزار تا انجام سفارش پروژه های برنامه نویسی بزرگ و پیچیده را با بهترین کیفیت انجام میدهیم.

۲-افراد مختلف، استعداد های گوناگون:زمینه های بسیار زیادی برای ثبت پروژه تکامل نرم افزار وجود دارد و در هر زمینه افراد زیادی آماده انجام سفارش شما هستند.وجود مجریان پروژه تکامل نرم افزار بصورت متعدد باعث میشود خیالتان از بابت کیفیت کار راحت شود، چرا که همواره میتوانید بهترین فریلنسر را برای انجام سفارش تکامل نرم افزار در هر زمینه، انتخاب کنید.

۳-هزینه های مناسب پروژه تکامل نرم افزار و سیستم پرداخت آنلاین مطمئن

 

چگونه به عنوان کارفرمای پروژه تکامل نرم افزار ، فعالیت خود را آغاز کنم؟

  • ابتدا پروژه تکامل نرم افزار خود را با ذکر عنوان آن و انتخاب زمینه شغلی، ایجاد کنید و در توضیحات، آنچه که نیاز دارید را همراه با جزئیات شرح دهید.بعد از ثبت پروژه تکامل نرم افزار ، فریلنسر ها برای انجام پروژه تکامل نرم افزار شما درخواست ارسال میکنند
  • با توجه به رزومه کاری و پروفایل فریلنسر ها و همچنین کار های انجام شده توسط آنها، بهترین فریلنسر تکامل نرم افزار را انتخاب کنید.
  • در طول انجام پروژه تکامل نرم افزار با فریلنسر در ارتباط باشید تا جزئیات کار به بهترین حالت ممکن، انجام شوند.
  • بعد از تحویل پروژه تکامل نرم افزار خود در صورت رضایت کامل از پروژه انجام شده، میتوانید عملیات پرداخت را به صورت آنلاین انجام دهید و کار شما به اتمام می رسد.

فرآیند پروژه ها

با استفاده از سرویس های کافه پروژه و با استانداردهای بالا بدون نگرانی پروژه های تکامل نرم افزار خود را ایجاد ، اجرا و تحویل بگیرید.

ثبت پروژه

به سادگی پروژه تکامل نرم افزار خود را ثبت کنید و در عرض چند دقیقه پیشنهادات رقابتی از مجریان را دریافت کنید.

استخدام مجری

پروژه شما در زمینه تکامل نرم افزار هر چه باشد ، یک مجری برای انجام آن وجود دارد.

پرداخت مطمئن

سرویس  پرداخت امن کافه پروژه  مطمئن ترین راه برای پرداختی های انجام کار آنلاین است.

سوالات متداول در زمینه انجام پروژه تکامل نرم افزار

چگونه سفارش پروژه تکامل نرم افزار خود را ثبت کنم؟

برای ثبت سفارش پروژه تکامل نرم افزار خود ابتدا باید در سایت عضو شوید.بعداز عضویت در سایت یک پنل کاربری پیشرفته به شما اختصاص می یابد که از طریق آن می توانید پروژه تکامل نرم افزار ثبت کنید ، پروژه های خود را مدیریت کنید و یا برای پروژه های دیگران درخواست پیشنهاد قیمت دهید.فرم ثبت سفارش در سایت بصورت زیر می باشد :

چگونه مجری با تخصص تکامل نرم افزار را پیدا کنم؟

بعداز ثبت نام و ورد به پنل کاربری بخشی بعنوان ثبت پروژه جدید وجود دارد که از آن طریق می توانید پروژه تکامل نرم افزار خود را ثبت نمایید.در زمان ثبت پروژه شما مهارت تکامل نرم افزار را برای انجام پروژه خود انتخاب می نمایید.

بعداز ثبت پروژه مجریان دیگر که در حوزه مهارت هایی که تعیین کرده اید پروژه تکامل نرم افزار شما را مشاهده می کنند و می توانند برای پروژه شما پیشنهاد قیمت ثبت کنند.برای اینکه سریعتر بتوانید مجری تکامل نرم افزار مدنظر خود را پیدا کنید در بهتر است در قسمت دعوت از مجری که در پنل سایت در صفحه پروژه رفته و لیست مجریان سایت با تخصص تکامل نرم افزار که تعیین کردید را مشاهده کنید.در این قسمت شما می تواند با دعوت از مجریان با سابقه و بعد مکالمه در مورد انجام پروژه تکامل نرم افزار با یکی از آنها توافق کنید و کار خود را به او بسپارید.

چطور از بین پیشنهاد قیمت‌های ارائه شده برای پروژه تکامل نرم افزار بهترین را انتخاب کنم؟

زمانی که پروژه تکامل نرم افزار را ثبت می کنید ممکن است پیشنهاد قیمت های زیادی برای پروژه تکامل نرم افزار شما ارسال شود.اما برای انتخاب مجری تکامل نرم افزار بهتر است نکات زیر را درنظر بگیرید :

قیمت پیشنهادی مجری باید معقول باشد:

از آنجایی که سایت کافه پروژه یک سایت مناقصه ای و رقابتی است قطعا قیمتها هم رقابتی خواهد بود و مجریان سعی می کنند با قیمت کمتر و معقول تر رضایت شما را جلب نمایند به همین خاطر قیمت های داخل سایت از قیمت های بیرون و شرکتهای دیگر که بصورت حضور کار می کنند پایینتر است..پس شما با تعیین یک بازه قیمتی مناسب برای پروژه تکامل نرم افزار خود مجریان را به انجام پروژه ترقیب نمایید.

مجریان با سابقه را انتخاب نمایید:

به دلیل اینکه زمان برای شما قطعا اهمیت دارد پس سعی کنید مجریانی را انتخاب کنید که قیمت و رزومه مناسبی دارند.مجری تکامل نرم افزار که قیمت مناسبی را پیشنهاد داده اما هیچ رزومه ای در سایت ندارد سپردن پروژه تکامل نرم افزار به وی از ریسک بالاتری نسبت به سپردن پروژه تکامل نرم افزار به مجری با سابقه دارد .ممکن است قیمت مجری تازه کار در سایت پایینتر باشد اما شما باید سعی کنید با توجه به بودجه و رزومه مجری را انتخاب نمایید.

قبل از واگذاری پروژه به مجری با او صحبت کنید:

قبل از واگذاری یک پروژه تکامل نرم افزار با مجری درمورد نحوه انجام و مسائل فنی کامل صحبت کنید و مطمئن شوید که کار را خوب متوجه شده و میتواند آن را به نتیجه برساند.حال این موضوع میتواند برای مجریان تازه وارد به سایت هم صدق کند تا شما متوجه شوید که توانایی انجام پروژه های تکامل نرم افزار شما را دارند یا خیر.

چه معیارهایی را برای موفقیت پروژه تکامل نرم افزار مد نظر داشته باشم؟

اگر میخواید احتمال موفقیت پروژه تکامل نرم افزار خود را بالا ببرید معیارهای زیر را درنظر بگیرید:

قیمت پایین را معیار انتخاب مجری قرار ندهید

زمانی که پروژه ای را تعریف می کنید ممکن است قیمت های مختلفی از سمت مجریان مختلف به شما پیشنهاد گردد.کارفرما باید دقت نماید که تنها قیمت پایین معیار خوبی برای انتخاب مجری تکامل نرم افزار نمی باشد.سعی شود قیمت بهمراه رزومه مجری و صحبت های تکمیلی با مجری مدنظر قرار بگیرید.تعامل با مجری و بررسی رزومه و همچنین قیمت مناسب پروژه تکامل نرم افزار میتواند به شما اطمینان دهد که پروژه های تکامل نرم افزار شما با موفقیت به انجام خواهد رسید.

پیش از انتخاب مجری رزومه او را بررسی کنید

یکی از موارد حیاتی برای موفقیت پروژه تکامل نرم افزار انتخاب مجری مناسب برای کار است.ممکن است مجری قیمت مناسبی پیشنهاد دهد اما رزومه خوبی نداشته باشد پس باید صحبتهای بیشتری با وی انجام شود تا بتوان به اون اعتماد کرد.انتخاب مجریان تکامل نرم افزار با رزومه خوب و مشاهده نظرات دیگر کارفرمایان درمورد آن مجری می تواند برای شما راه گشا باشد.بخشی در سایت وجود دارد که رزومه مجری و تعداد پروژه های انجام شده تکامل نرم افزار و نظرات و امتیازات کاربران دیگر به وی و همچنین تعداد پروژه هایی که با کارفرما به اختلاف خورده و علت آن چه بوده را می توانید مشاهده کنید.

در طول مدت زمان انجام پروژه پیگیر باشید

زمانی که مجری خاصی را برای پروژه تکامل نرم افزار خود انتخاب می کنید حتما پیگیر انجام پروژه بصورت دوره ای باشید تا مجری به شما از مراحل انجام شده پروژه گزارش دهد و همچنین سعی کنید که دائما به سایت سر بزنید و پیامهای مجری را بررسی کنید و سوالات مجری را بی جواب نگذارید تا مجری القا نشود که کار تکامل نرم افزار شما توسط کارفرما رها شده و از اهمیت و ارزش زیادی برایش برخوردار نیست.برای باخبر شدن از پیامهایی که ممکن است مجری برای شما ارسال کند میتوانید ربات تلگرام کافه پروژه را در تلگرام خود فعال نمایید که آموزش آن در پنل مدیریت موجود است.همچنین هر پیامی از سمت مجری برای شما ارسال گردد برای شما ایمیل می شود.پس با چک کردن ایمیل ها هم میتواند از پیام های مجری بدون مراجعه دائمی به سایت باخبر شود.

اگر کار واجب و خاصی با مجری دارید میتوانید از سیستم پیامک فوری سایت هم استفاده کنید تا به گوشی مجری پیامکی مبنی بر مراجعه فوری به سایت ارسال شود و میتوانید انجام این کار را از مجری هم بخواید تا درصورت پیشامدن سوال یا مورد خاصی بتواند سریعا شما را باخبر کند تا به سایت مراجعه کنید.

مشورت با پشتیبانی و داوری سایت
اگر در حین انجام پروژه تکامل نرم افزار با مجری به مشکلی خوردید و نمیتوانید آن را حل کنید میتوانید به پشتیبانی یا داوری سایت مراجعه کنید تا به شما مشاوره لازم داده شود.

امنیت مالی کارفرما برای پروژه های تکامل نرم افزار چطور تامین می شود؟

در کافه پروژه وقتی روی قیمت یک پروژه تکامل نرم افزار توافقی صورت میگیرد کارفرما هزینه را به حساب سایت و نه به حساب مجری واریز می کند.و پس از اتمام پروژه و تحویل کار میتواند درصدی یا کامل هزینه را برای مجری آزاد نماید.همچنین می توان پرداخت پروژه های تکامل نرم افزار را بصورت درصدی با توافقی که با مجری انجام می شود انجام داد.کارفرما میتواند برای انجام پروژه تکامل نرم افزار از مجری تقاضای ضمانت اجرا نماید.ضمانت اجرا بخشی از مبلغ پروژه تکامل نرم افزار می باشد که مجری برای اینکه به کارفرما تضمین انجام کار را بدهد به حساب سایت واریز می کند.درصورت عدم انجام پروژه وجه گروگذاری شده توسط مجری به خیریه داده می شود.و درصورت انجام صحیح کار هزینه به مجری عودت داده خواهد شد.