استخدام مهندس نرم افزار

استخدام مهندس نرم افزار : 

مهندسی نرم‌افزار Software engineering یعنی استفاده از اصول مهندسی بجا و مناسب برای تولید و ارائه محصول نرم‌افزاری با کیفیت که قابل اطمینان و با صرفه بوده و بر روی ماشین‌های واقعی به‌طور کارآمدی عمل کند. مهندسی نرم‌افزار یک روش سیستماتیک، منظم و دقیق برای ساخت و ارائه محصولی نرم‌افزاری با کیفیت است. مهندسی نرم‌افزار اغلب شامل فرایند خطی تحلیل ، طراحی ، پیاده سازی و آزمون است؛ که با به‌کارگیری روش‌های فنی و علمی از علوم مهندسی موجب تولید نرم‌افزاری با کیفیت مطلوب در طول یک فرایند انتخابی مناسب پروژه می‌شود.

سایت کافه پروژه برای تکمیل برنامه نویسان و فریلنسرهای خود در جهت انجام پروژه های کارفرمایان عزیز از مهندسان محترم رشته نرم افزار دعوت به همکاری می کند.این همکاری بصورت فریلنسری (دورکاری) خواهد بود و کافه پروژه تضمین کننده پرداخت هزینه پروژه ها درصورت صحت آن به مجریان نرم افزار می باشد.

فریلنسر یا دورکار مهندسی نرم افزار چه کسی است؟

فریلنسر یا دورکار رشته نرم افزار به شخصی گفته می شود که در مهندسی نرم افزار مهارت دارد و می تواند بدون حضور فیزیکی در محلی خاص پروژه های موردنیاز کارفرمایان را در منزل یا هرجایی انجام دهد.

مزایای فریلنسر بودن :

انجام پروژه در زمان مشخص شده
کسب درآمد مستقل و نداشتن رئیس
انجام پروژه های کوچک و متوسط و بزرگ با توجه به وقت آزادی که یک فریلنسر میتواند برای انجام پروژه ها اختصاص دهد.

برون سپاری پروژه مهندسی نرم افزار :

اگر شخصی پروژه مهندسی نرم افزار داشته باشد و بخواهد آن را به شخص یا شرکت دیگری واگذار کند معنی آن برون سپاری پروژه است.در این شرایط افرادی متخصص به نام فریلنسر یا مجری کار آن شخص (کارفرما) را بعهده می گیرند یا قیمتی مناسب و بدون حضور فیزیکی و بصورت دورکار پروژه را به سرانجام میرسانند و به کارفرما تحویل می دهد و هزینه آن را نیز دریافت می کنند.

درخواست همکاری برای انجام پروژه های رشته مهندسی نرم افزار :

سایت کافه پروژه از شما عزیزانی که در زمینه نرم افزارهای رشته مهندسی مهندسی نرم افزار مهارت دارید دعوت به همکاری می کند.کافه پروژه این تضمین را به شما می دهد که اگر در سایت عضو شوید و بصورت جدی فعالیت خود را شروع کنید و قیمت ها مناسبی ارائه دهید قطعا پروژه های زیادی را دریافت خواهید کرد و می توانید کسب درآمد داشته باشید.

بعداز انجام پروژه تضمین اخذ هزینه و پرداخت آن به شما فریلنسر محترم مهندسی نرم افزار توسط کافه پروژه انجام می شود و به هیچ عنوان نگران دریافت حق الزحمه خود نباشید.

استخدام مجری متخصص نرم افزاراستخدام فریلنسر مهندسی نرم افزار یا دورکار مهندسی نرم افزار در سایت فریلنسینگ کافه پروژه:

سایت کافه پروژه با فراهم کردن محیط و پلاتفرمی حرفه ای و بسیار کاربرپسند آماده همکاری با متخصصین مهندسی مهندسی نرم افزار می باشد.اگر مهارت انجام پروژه های مهندسی نرم افزار را دارید و می توانید انجام پروژه آرنا ، انجام پروژه MSP ، انجام پروژه متلب ، انجام پروژه پایتون ، انجام پروژه spss ، انجام پروژه اکسل ، انجام پروژه اتوکد  ، انجام پروژه سی شارپ، انجام پروژه سی پلاس پلاس ، انجام پروژه جاوا ، انجام پروژه اندروید ، انجام پروژه برنامه نویسی وب ، انجام پروژه وردپرس ، انجام پروژه پایگاه داده ، انجام پروژه MySQL ، انجام پروژه طراحی الگوریتم ، انجام پروژه داده کاوی ، انجام پروژه هوش مصنوعی ، انجام پروژه هوش تجاری ، انجام پروژه it، انجام پروژه لینوکس، انجام پروژه شبکه عصبی ، انجام پروژه یادگیری ماشین ،انجام پروژه پردازش تصویر ، انجام پروژه بینایی ماشین ، انجام پروژه ساختمان داده ، انجام پروژه پاورپوینت ، انجام پروژه ورد ، انجام پروژه اکسس و … را به عهده بگیرید همین حالا ثبت نام کنید و بعنوان فریلنسر مهندسی نرم افزار شروع به فعالیت و کسب درآمد نمایید.

چگونه میتوانم در کافه پروژه یک فریلنسر مهندسی نرم افزار باشم و کسب درآمد کنم؟

شما متخصصین مهندسی نرم افزار می توانید با ثبت نام در کافه پروژه و ثبت رزومه خود شروع به کار کنید.بعداز آن برای پروژه هایی با تخصص خود که توسط کارفرمایان مختلف ثبت می شود پیشنهاد قیمت ثبت کنید.بعداز انجام پروژه نیز هزینه آن از سایت دریافت نمایید.

 

 

بعداز انجام پروژه چطور دستمزدم رو دریافت کنم؟

شما در پنل کاربری خود بخشی به نام اطلاعات مالی دارید که میتواندی اطلاعات حساب خود را در آن ثبت کنید. بعداز انجام پروژه هزینه آن به حساب شما در پنل کاربری تان منتقل می شود که میتوانید در همان بخش مالی درخواست واریز وجه به حساب بانکی خودتان نمایید.وجه درخواستی شما حداکثر تا ۴۸ کاری ساعت به حساب شما واریز خواهد شد.

چطور میتوانم پروژه های مرتبط با مهندسی نرم افزار را ببینم؟

شما بعداز ثبت نام در سایت میتوانید رزومه خود را تکمیل نمایید . در سایتی بخشی وجود دارد که لیست پروژه های مرتبط با تخصص تان (مهندسی نرم افزار) را به شما نمایش می دهد.البته شما قادر هستید همه پروژه ها با هر تخصصی که هستند را نیز ببینید.کافه پروژه یک پنل کاربری قوی برای شما طراحی کرده است تا علاوه بر مشاهده پروژه ها بتوانید برای آن پیشنهاد ثبت کنید و با کارفرمای خود بصورت آنلاین گفتگو و چت نمایید.

در زیر می توانید آخرین پروژه های سایت را مشاهده کنید:

 

عضویت در کانال تلگرام پروژه های کافه پروژه :

سایت کافه پروژه برای دسترسی بهتر مجریان و فریلنسرها به پروژه های سایت بدون نیاز به حضور دائمی به پنل سایت ، کانالی را راه اندازی کرده است و همه پروژه ها به محض ثبت شدن در سایت در کانال کافه پروژه نیز قرار می گیرد.فریلنسرهای عزیز میتوانند با دیدن پروژه ها در تلگرام هر کدام را که خواستند برروی لینک پروژه کلیک کرده و به سایت هدایت می شوند و برای آن پروژه پیشنهاد قیمت ثبت می کنند.

با کلیک برروی لینک زیر به عضویت کانال کافه پروژه درآیید :

https://t.me/Cafeprozhecom