استخدام فریلنسر مکانیک

استخدام متخصص رشته مکانیک: 

مهندسی مکانیک عبارت است از شاخه‌ای از مهندسی که به طراحی، تحلیل، تولید و بهره‌برداری از سیستم‌ها و قطعات مکانیکی می‌پردازد. این شاخه شامل مطالعه و کاربرد اصول فیزیک و علم مواد در طراحی و ساخت قطعات و سیستم‌های مکانیکی است.

مهندسان مکانیک در مراحل مختلف طراحی، از تحلیل و مدلسازی سیستم‌ها و قطعات تا مهندسی جزئیات و تولید، فعالیت می‌کنند. آنها از نرم‌افزارها و ابزارهای مدرنی استفاده می‌کنند تا مدل‌های سه‌بعدی از قطعات را طراحی کنند و تجزیه و تحلیل‌های دقیقی از رفتار آنها در شرایط مختلف انجام دهند.

سایت کافه پروژه برای تکمیل برنامه نویسان و فریلنسرهای خود در جهت انجام پروژه های کارفرمایان عزیز از مهندسان محترم رشته مهندسی مکانیک دعوت به همکاری می کند.این همکاری بصورت فریلنسری (دورکاری) خواهد بود و کافه پروژه تضمین کننده پرداخت هزینه پروژه ها درصورت صحت آن به مجریان مکانیک می باشد.

فریلنسر یا دورکار مهندسی مکانیک چه کسی است؟

فریلنسر یا دورکار رشته مکانیک به شخصی گفته می شود که در مهندسی مکانیک مهارت دارد و می تواند بدون حضور فیزیکی در محلی خاص پروژه های موردنیاز کارفرمایان را در منزل یا هرجایی انجام دهد.

مزایای فریلنسر بودن :

انجام پروژه در زمان مشخص شده
کسب درآمد مستقل و نداشتن رئیس
انجام پروژه های کوچک و متوسط و بزرگ با توجه به وقت آزادی که یک فریلنسر میتواند برای انجام پروژه ها اختصاص دهد.

برون سپاری پروژه مکانیک :

اگر شخصی پروژه مکانیک داشته باشد و بخواهد آن را به شخص یا شرکت دیگری واگذار کند معنی آن برون سپاری پروژه است.در این شرایط افرادی متخصص به نام فریلنسر یا مجری کار آن شخص (کارفرما) را بعهده می گیرند یا قیمتی مناسب و بدون حضور فیزیکی و بصورت دورکار پروژه را به سرانجام میرسانند و به کارفرما تحویل می دهد و هزینه آن را نیز دریافت می کنند.

درخواست همکاری برای انجام پروژه های مهندسی رشته مکانیک :

سایت کافه پروژه از شما عزیزانی که در زمینه نرم افزارهای رشته مهندسی مکانیک مهارت دارید دعوت به همکاری می کند.کافه پروژه این تضمین را به شما می دهد که اگر در سایت عضو شوید و بصورت جدی فعالیت خود را شروع کنید و قیمت ها مناسبی ارائه دهید قطعا پروژه های زیادی را دریافت خواهید کرد و می توانید کسب درآمد داشته باشید.

بعداز انجام پروژه تضمین اخذ هزینه و پرداخت آن به شما فریلنسر محترم مکانیک توسط کافه پروژه انجام می شود و به هیچ عنوان نگران دریافت حق الزحمه خود نباشید.

استخدام فریلنسر و متخصص رشته مکانیکاستخدام فریلنسر مکانیک یا دورکار مکانیک در سایت فریلنسینگ کافه پروژه:

سایت کافه پروژه با فراهم کردن محیط و پلاتفرمی حرفه ای و بسیار کاربرپسند آماده همکاری با متخصصین مهندسی مکانیک می باشد.اگر مهارت انجام پروژه های مکانیک را دارید و می توانید انجام پروژه اتوکد ، انجام پروژه سالیدورک ، انجام پروژه کتیا ، انجام پروژه انسیس ، انجام پروژه آباکوس ، انجام پروژه ورک بنچ ، انجام پروژه CFD ، انجام پروژه اپنسیس ، انجام پروژه کامسول ، انجام پروژه سیالات و … را به عهده بگیرید همین حالا ثبت نام کنید و بعنوان فریلنسر مکانیک شروع به فعالیت و کسب درآمد نمایید.

چگونه میتوانم در کافه پروژه یک فریلنسر مکانیک باشم و کسب درآمد کنم؟

شما متخصصین مکانیک می توانید با ثبت نام در کافه پروژه و ثبت رزومه خود شروع به کار کنید.بعداز آن برای پروژه هایی با تخصص خود که توسط کارفرمایان مختلف ثبت می شود پیشنهاد قیمت ثبت کنید.بعداز انجام پروژه نیز هزینه آن از سایت دریافت نمایید.

 

 

بعداز انجام پروژه چطور دستمزدم رو دریافت کنم؟

شما در پنل کاربری خود بخشی به نام اطلاعات مالی دارید که میتواندی اطلاعات حساب خود را در آن ثبت کنید. بعداز انجام پروژه هزینه آن به حساب شما در پنل کاربری تان منتقل می شود که میتوانید در همان بخش مالی درخواست واریز وجه به حساب بانکی خودتان نمایید.وجه درخواستی شما حداکثر تا ۴۸ کاری ساعت به حساب شما واریز خواهد شد.

چطور میتوانم پروژه های مرتبط با مکانیک را ببینم؟

شما بعداز ثبت نام در سایت میتوانید رزومه خود را تکمیل نمایید . در سایتی بخشی وجود دارد که لیست پروژه های مرتبط با تخصص تان (مکانیک) را به شما نمایش می دهد.البته شما قادر هستید همه پروژه ها با هر تخصصی که هستند را نیز ببینید.کافه پروژه یک پنل کاربری قوی برای شما طراحی کرده است تا علاوه بر مشاهده پروژه ها بتوانید برای آن پیشنهاد ثبت کنید و با کارفرمای خود بصورت آنلاین گفتگو و چت نمایید.

در زیر می توانید آخرین پروژه های سایت را مشاهده کنید:

 

عضویت در کانال تلگرام پروژه های کافه پروژه :

سایت کافه پروژه برای دسترسی بهتر مجریان و فریلنسرها به پروژه های سایت بدون نیاز به حضور دائمی به پنل سایت ، کانالی را راه اندازی کرده است و همه پروژه ها به محض ثبت شدن در سایت در کانال کافه پروژه نیز قرار می گیرد.فریلنسرهای عزیز میتوانند با دیدن پروژه ها در تلگرام هر کدام را که خواستند برروی لینک پروژه کیلک کرده و به سایت هدایت می شوند و برای آن پروژه پیشنهاد قیمت ثبت می کنند.

با کلیک برروی لینک زیر به عضویت کانال کافه پروژه درآیید :

https://t.me/Cafeprozhecom