استخدام مهندس معماری

استخدام مهندس معماری : 

معماری یک هنر است و در واقع این رشته ترکیبی از فن و هنر است.مهندس معمار دارای تفکرات ناب و خلاقانه است که با توجه به فرهنگ سبک معماری منطقه، اقلیم دید و منظر مناسب طرح می زند.لازمه این رشته کمی ذوق هنری، قدرت خلق یک اثر نو، تخیل قوی و روحیه کار گروهی می باشد. در سایت کافه پروژه ده ها مهندس معمار موفق و مسلط به تمامی نرم افزار های مورد نیاز در این حوزه مشغول به فعالیت هستند که میتوانید از توانایی و تجربه آنها در طراحی های خود کمک بگیرید.

سایت کافه پروژه برای تکمیل برنامه نویسان و فریلنسرهای خود در جهت انجام پروژه های کارفرمایان عزیز از مهندسان محترم رشته معماری دعوت به همکاری می کند.این همکاری بصورت فریلنسری (دورکاری) خواهد بود و کافه پروژه تضمین کننده پرداخت هزینه پروژه ها درصورت صحت آن به مجریان معماری می باشد.

فریلنسر یا دورکار مهندسی معماری چه کسی است؟

فریلنسر یا دورکار رشته معماری به شخصی گفته می شود که در مهندسی معماری مهارت دارد و می تواند بدون حضور فیزیکی در محلی خاص پروژه های موردنیاز کارفرمایان را در منزل یا هرجایی انجام دهد.

مزایای فریلنسر بودن :

انجام پروژه در زمان مشخص شده
کسب درآمد مستقل و نداشتن رئیس
انجام پروژه های کوچک و متوسط و بزرگ با توجه به وقت آزادی که یک فریلنسر میتواند برای انجام پروژه ها اختصاص دهد.

برون سپاری پروژه معماری :

اگر شخصی پروژه معماری داشته باشد و بخواهد آن را به شخص یا شرکت دیگری واگذار کند معنی آن برون سپاری پروژه است.در این شرایط افرادی متخصص به نام فریلنسر یا مجری کار آن شخص (کارفرما) را بعهده می گیرند یا قیمتی مناسب و بدون حضور فیزیکی و بصورت دورکار پروژه را به سرانجام میرسانند و به کارفرما تحویل می دهد و هزینه آن را نیز دریافت می کنند.

درخواست همکاری برای انجام پروژه های مهندسی رشته معماری :

سایت کافه پروژه از شما عزیزانی که در زمینه نرم افزارهای رشته مهندسی معماری مهارت دارید دعوت به همکاری می کند.کافه پروژه این تضمین را به شما می دهد که اگر در سایت عضو شوید و بصورت جدی فعالیت خود را شروع کنید و قیمت ها مناسبی ارائه دهید قطعا پروژه های زیادی را دریافت خواهید کرد و می توانید کسب درآمد داشته باشید.

بعداز انجام پروژه تضمین اخذ هزینه و پرداخت آن به شما فریلنسر محترم معماری توسط کافه پروژه انجام می شود و به هیچ عنوان نگران دریافت حق الزحمه خود نباشید.

استخدام فریلنسر معماریاستخدام فریلنسر معماری یا دورکار معماری در سایت فریلنسینگ کافه پروژه:

سایت کافه پروژه با فراهم کردن محیط و پلاتفرمی حرفه ای و بسیار کاربرپسند آماده همکاری با متخصصین مهندسی معمارری می باشد.اگر مهارت انجام پروژه های معماری را دارید و می توانید انجام پروژه اتوکد ، انجام پروژه اسکچاپ ، انجام پروژه تری دی مکس  ، انجام پروژه رویت ، انجام پروژه آرچیکد ، انجام پروژه لومیون ، انجام پروژه دیزاین بیلدر ، انجام پروژه سالیدورک ، انجام پروژه کتیا ، انجام پروژه BricsCAD ، انجام پروژه DraftSight ، انجام پروژه LibreCAD ، انجام پروژه FreeCAD ، انجام پروژه DesignSpark ، انجام پروژه Houdini ، انجام پروژه LeoCAD ، انجام پروژه Blender ، انجام پروژه BRL-CAD ، انجام پروژه راینو ، انجام پروژه اتوکد الکتریکال ، انجام پروژه گرس هاپر و … را به عهده بگیرید همین حالا ثبت نام کنید و بعنوان فریلنسر معماری شروع به فعالیت و کسب درآمد نمایید.

چگونه میتوانم در کافه پروژه یک فریلنسر معماری باشم و کسب درآمد کنم؟

شما متخصصین معماری می توانید با ثبت نام در کافه پروژه و ثبت رزومه خود شروع به کار کنید.بعداز آن برای پروژه هایی با تخصص خود که توسط کارفرمایان مختلف ثبت می شود پیشنهاد قیمت ثبت کنید.بعداز انجام پروژه نیز هزینه آن از سایت دریافت نمایید.

 

 

بعداز انجام پروژه چطور دستمزدم رو دریافت کنم؟

شما در پنل کاربری خود بخشی به نام اطلاعات مالی دارید که میتواندی اطلاعات حساب خود را در آن ثبت کنید. بعداز انجام پروژه هزینه آن به حساب شما در پنل کاربری تان منتقل می شود که میتوانید در همان بخش مالی درخواست واریز وجه به حساب بانکی خودتان نمایید.وجه درخواستی شما حداکثر تا ۴۸ کاری ساعت به حساب شما واریز خواهد شد.

چطور میتوانم پروژه های مرتبط با معماری را ببینم؟

شما بعداز ثبت نام در سایت میتوانید رزومه خود را تکمیل نمایید . در سایتی بخشی وجود دارد که لیست پروژه های مرتبط با تخصص تان (معماری) را به شما نمایش می دهد.البته شما قادر هستید همه پروژه ها با هر تخصصی که هستند را نیز ببینید.کافه پروژه یک پنل کاربری قوی برای شما طراحی کرده است تا علاوه بر مشاهده پروژه ها بتوانید برای آن پیشنهاد ثبت کنید و با کارفرمای خود بصورت آنلاین گفتگو و چت نمایید.

در زیر می توانید آخرین پروژه های سایت را مشاهده کنید:

 

عضویت در کانال تلگرام پروژه های کافه پروژه :

سایت کافه پروژه برای دسترسی بهتر مجریان و فریلنسرها به پروژه های سایت بدون نیاز به حضور دائمی به پنل سایت ، کانالی را راه اندازی کرده است و همه پروژه ها به محض ثبت شدن در سایت در کانال کافه پروژه نیز قرار می گیرد.فریلنسرهای عزیز میتوانند با دیدن پروژه ها در تلگرام هر کدام را که خواستند برروی لینک پروژه کیلک کرده و به سایت هدایت می شوند و برای آن پروژه پیشنهاد قیمت ثبت می کنند.

با کلیک برروی لینک زیر به عضویت کانال کافه پروژه درآیید :

https://t.me/Cafeprozhecom