استخدام متخصص اتوکد (AutoCad)

استخدام متخصص اتوکد : 

اتوکد یک نرم افزار تجاری به کمک کامپیوتر (CAD) و نرم افزار طراحی است که اولین بار در سال ۱۹۸۲ توسط Autodesk منتشر شد. به طور گسترده در صنایع مختلف برای طراحی و تولید نقشه های مهندسی، معماری و مکانیکی دقیق استفاده می شود. اتوکد به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از ابزارها و عملکردهای مختلف، از جمله دستورات ترسیم و ویرایش، ابزارهای ابعاد و حاشیه نویسی، لایه بندی و غیره، طرح های دو بعدی و سه بعدی ایجاد کنند. این نرم افزار همچنین ویژگی های منحصر به فردی مانند امکان تعریف و استفاده از نمادها، بلوک ها و قالب های سفارشی را ارائه می دهد. اتوکد با خودکار کردن بسیاری از کارها و کاهش احتمال خطاهایی که در غیر این صورت با پیش نویس دستی ایجاد می شود، به ساده سازی فرآیند طراحی کمک می کند. به طور کلی، اتوکد یک ابزار ضروری برای طراحان و مهندسانی است که به دنبال ایجاد کارآمد و دقیق نقشه ها و مدل های فنی هستند.

سایت کافه پروژه برای تکمیل برنامه نویسان و فریلنسرهای خود در جهت انجام پروژه های کارفرمایان عزیز از فریلنسرهای محترم اتوکد دعوت به همکاری می کند.این همکاری بصورت فریلنسری (دورکاری) خواهد بود و کافه پروژه تضمین کننده پرداخت هزینه پروژه ها درصورت صحت آن به مجریان اتوکد می باشد.

فریلنسر یا دورکار اتوکد چه کسی است؟

فریلنسر یا دورکار نرم افزار اتوکد به شخصی گفته می شود که در انجام پروژه های اتوکد مهارت دارد و می تواند بدون حضور فیزیکی در محلی خاص پروژه های موردنیاز کارفرمایان را در منزل یا هرجایی انجام دهد.

مزایای فریلنسر بودن :

انجام پروژه در زمان مشخص شده
کسب درآمد مستقل و نداشتن رئیس
انجام پروژه های کوچک و متوسط و بزرگ با توجه به وقت آزادی که یک فریلنسر میتواند برای انجام پروژه ها اختصاص دهد.

برون سپاری پروژه اتوکد :

اگر شخصی پروژه اتوکد داشته باشد و بخواهد آن را به شخص یا شرکت دیگری واگذار کند معنی آن برون سپاری پروژه است.در این شرایط افرادی متخصص به نام فریلنسر یا مجری کار آن شخص (کارفرما) را بعهده می گیرند یا قیمتی مناسب و بدون حضور فیزیکی و بصورت دورکار پروژه را به سرانجام میرسانند و به کارفرما تحویل می دهد و هزینه آن را نیز دریافت می کنند.

درخواست همکاری برای انجام پروژه های نرم افزار اتوکد :

سایت کافه پروژه از شما عزیزانی که در زمینه نرم افزار اتوکد مهارت دارید دعوت به همکاری می کند.کافه پروژه این تضمین را به شما می دهد که اگر در سایت عضو شوید و بصورت جدی فعالیت خود را شروع کنید و قیمت ها مناسبی ارائه دهید قطعا پروژه های زیادی را دریافت خواهید کرد و می توانید کسب درآمد داشته باشید.

بعداز انجام پروژه تضمین اخذ هزینه و پرداخت آن به شما فریلنسر محترم اتوکد توسط کافه پروژه انجام می شود و به هیچ عنوان نگران دریافت حق الزحمه خود نباشید.

استخدام فریلنسر اتوکد

استخدام فریلنسر اتوکد یا دورکار اتوکد در سایت فریلنسینگ کافه پروژه:

سایت کافه پروژه با فراهم کردن محیط و پلاتفرمی حرفه ای و بسیار کاربرپسند آماده همکاری با متخصصین اتوکد می باشد.اگر مهارت انجام پروژه های اتوکد را دارید و می توانید  ، انجام پروژه اتوکد الکتریکال ، انجام پروژه معماری ، انجام پروژه مکانیک ، انجام پروژه مهندسی برق ، انجام پروژه الکترونیک ، انجام پروژه مهندسی عمران ، انجام پروژه گرافیک  و … را به عهده بگیرید همین حالا ثبت نام کنید و بعنوان فریلنسر اتوکد شروع به فعالیت و کسب درآمد نمایید.

چگونه میتوانم در کافه پروژه یک فریلنسر اتوکد باشم و کسب درآمد کنم؟

شما متخصصین اتوکد (Autocad) می توانید با ثبت نام در کافه پروژه و ثبت رزومه خود شروع به کار کنید.بعداز آن برای پروژه هایی با تخصص خود که توسط کارفرمایان مختلف ثبت می شود پیشنهاد قیمت ثبت کنید.بعداز انجام پروژه نیز هزینه آن از سایت دریافت نمایید.

 

 

بعداز انجام پروژه چطور دستمزدم رو دریافت کنم؟

شما در پنل کاربری خود بخشی به نام اطلاعات مالی دارید که میتواندی اطلاعات حساب خود را در آن ثبت کنید. بعداز انجام پروژه هزینه آن به حساب شما در پنل کاربری تان منتقل می شود که میتوانید در همان بخش مالی درخواست واریز وجه به حساب بانکی خودتان نمایید.وجه درخواستی شما حداکثر تا ۴۸ کاری ساعت به حساب شما واریز خواهد شد.

چطور میتوانم پروژه های مرتبط با Autocad را ببینم؟

شما بعداز ثبت نام در سایت میتوانید رزومه خود را تکمیل نمایید . در سایتی بخشی وجود دارد که لیست پروژه های مرتبط با تخصص تان (AutoCad) را به شما نمایش می دهد.البته شما قادر هستید همه پروژه ها با هر تخصصی که هستند را نیز ببینید.کافه پروژه یک پنل کاربری قوی برای شما طراحی کرده است تا علاوه بر مشاهده پروژه ها بتوانید برای آن پیشنهاد ثبت کنید و با کارفرمای خود بصورت آنلاین گفتگو و چت نمایید.

در زیر می توانید آخرین پروژه های سایت را مشاهده کنید:

 

عضویت در کانال تلگرام پروژه های کافه پروژه :

سایت کافه پروژه برای دسترسی بهتر مجریان و فریلنسرها به پروژه های سایت بدون نیاز به حضور دائمی به پنل سایت ، کانالی را راه اندازی کرده است و همه پروژه ها به محض ثبت شدن در سایت در کانال کافه پروژه نیز قرار می گیرد.فریلنسرهای عزیز میتوانند با دیدن پروژه ها در تلگرام هر کدام را که خواستند برروی لینک پروژه کیلک کرده و به سایت هدایت می شوند و برای آن پروژه پیشنهاد قیمت ثبت می کنند.

با کلیک برروی لینک زیر به عضویت کانال کافه پروژه درآیید :

https://t.me/Cafeprozhecom