استخدام فریلنسر یا دورکار در کافه پروژه

فریلنسر یا دورکار چه کسی است؟

فریلنسر یا دورکار به شخصی گفته می شود که در حوزه یا رشته ای مهارت دارد و می تواند بدون حضور فیزیکی در محلی خاص پروژه های موردنیاز کارفرمایان را در منزل یا هرجایی انجام دهد.

مزایای فریلنسر بودن :

انجام کار در منزل
انجام پروژه در زمان مشخص شده
کسب درآمد مستقل و نداشتن رئیس
انجام پروژه های کوچک و متوسط و بزرگ با توجه به وقت آزادی که یک فریلنسر میتواند برای انجام پروژه ها اختصاص دهد.

برون سپاری پروژه :

اگر شخصی پروژه ای داشته باشد و بخواهد آن را به شخص یا شرکت دیگری واگذار کند معنی آن برون سپاری پروژه است.در این شرایط افرادی متخصص به نام فریلنسر یا مجری کار آن شخض (کارفرما) را بعهده می گیرند یا قیمتی مناسب و بدون حضور فیزیکی و بصورت دورکار پروژه را به سرانجام میرسانند و به کارفرما تحویل می دهد و هزینه آن را نیز دریافت می کنند.

درخواست همکاری برای انجام پروژه ها :

سایت کافه پروژه از شما عزیزانی که در زمینه خاصی مهارت دارید دعوت به همکاری می کند.کافه پروژه این تضمین را به شما می دهد که اگر در سایت عضو شوید و بصورت جدی فعالیت خود را شروع کنید و قیمت ها مناسبی ارائه دهید قطعا پروژه های زیادی را دریافت خواهید کرد و می توانید کسب درآمد داشته باشید.

بعداز انجام پروژه تضمین اخذ هزینه و پرداخت آن به شما فریلنسر مجترم توسط کافه پروژه انجام می شود و به هیچ عنوان نگران دریافت حق الزحمه خود نباشید.

استخدام فریلنسر در سایت کافه پروژه

استخدام فریلنسر یا دورکار در سایت فریلنسینگ کافه پروژه:

سایت کافه پروژه با فراهم کردن محیط و پلاتفرمی حرفه ای و بسیار کاربرپسند آماده همکاری با متخصصین رشته های مختلف دانشگاهی همچون مهندسی برق ، کامپیوتر ، عمران ، مکانیک ، معماری ، شیمی و … و رشته هایی همچون علوم انسانی ، حسابداری ، علوم تجربی ، هنر و … و همچنین افرادی با تخصص و ماهر در حوزه نرم افزارهای مختلف مانند متلب ، spss ، فتوشاپ ، اتوکد ، اکسل ، اکسس و ….و افرادی با تخصص در زبانهای برنامه نویسی مانند پایتون ، سی شارپ ، جاوا ، سی پلاس پلاس ، اسمبلی و … و هر نوع تخصص دیگر می باشد.
اگر مهارتی دارید که برای دیگران مفید است حتما در سایت کافه پروژه می توانید کسب درآمد کنید.

چگونه میتوانم در کافه پروژه یک فریلنسر باشم و کسب درآمد کنم؟

اگر در هر زمینه و رشته ای تخصص و مهارتی دارید مانند تایپ ، ترجمه ، برنامه نویسی زبان های مختلف مانند متلب یا پایتون یا … ، ساخت اپلیکیشن اندرویدی ، طراحی صفحات وب ، طراحی لوگو و صفحات گرافیکی ، نوشتن مقاله و تحقیق و ساخت نرم افزارهای بزرگ شرکتی و سازمانی و …. میتوانید با ثبت نام در کافه پروژه و ثبت رزومه خود شروع به کار کنید.بعداز آن برای پروژه هایی با تخصص خود که توسط کارفرمایان مختلف ثبت می شود پیشنهاد قیمت ثبت کنید.بعداز انجام پروژه نیز هزینه آن از سایت دریافت نمایید.

 

 

بعداز انجام پروژه چطور دستمزدم رو دریافت کنم؟

شما در پنل کاربری خود بخشی به نام اطلاعات مالی دارید که میتواندی اطلاعات حساب خود را در آن ثبت کنید. بعداز انجام پروژه هزینه آن به حساب شما در پنل کاربری تان منتقل می شود که میتوانید در همان بخش مالی درخواست واریز وجه به حساب بانکی خودتان نمایید.وجه درخواستی شما حداکثر تا ۴۸ کاری ساعت به حساب شما واریز خواهد شد.

چطور میتوانم پروژه های مرتبط با مهارتم را ببینم؟

شما بعداز ثبت نام در سایت میتوانید رزومه خود را تکمیل نمایید . در سایتی بخشی وجود دارد که لیست پروژه های مرتبط با تخصص تان را به شما نمایش می دهد.البته شما قادر هستید همه پروژه ها با هر تخصصی که هستند را نیز ببینید.کافه پروژه یک پنل کاربری قوی برای شما طراحی کرده است تا علاوه بر مشاهده پروژه ها بتوانید برای آن پیشنهاد ثبت کنید و با کارفرمای خود بصورت آنلاین گفتگو و چت نمایید.

در زیر می توانید آخرین پروژه های سایت را مشاهده کنید: